Vezetés


Intézményvezető: Breierné Kalmár Éva, szaktanár (biológia, kémia)
   
Helyettes: Ságiné Sebők Magdolna, szaktanár (német)
  Vezér Hilda, német nemzetiségi tanító
   

                                              Pedagógusok


Bánki Bálint szaktanár (matematika, angol)
Bárány Katalin osztálytanító
Bárdosné Salgó Edit gyógypedagógus
Borbíró Anikó német nemzetiségi tanító (gyes)
Breierné Szénási Erzsébet szaktanár (magyar, testnevelés)
Csányi Sándorné német nemzetiségi tanító
Dobosné Kulcsár Katalin osztálytanító
Döbrőssy Gáborné német nemzetiségi tanító
Dr. Baskáné Schreck Anna német nemzetiségi tanító
Erdős Adrienn osztálytanító, német nemzetiségi tanító
Francsics Nóra szaktanár (rajz, angol)
Gergelyné Szabó Margit Anna szaktanár (matematika, földrajz)
Gubán Gáborné szaktanár, német nemzetiségi tanító
Győrfi Veronika tanító
Haász Éva szaktanár (német)
Heider-Sebők Ágnes osztálytanító
Janka Edit szaktanár (német)
Jatkovszkiné Pekár Szilvia tanító
Karádi Ildikó Tímea szaktanár (angol,német)
Kárpát József szaktanár (informatika)
Kéri Vencel szaktanár (kémia)
Koller Gabriella tanító
Korponay-Szabó Ildikó szaktanár (angol, matematika)
Kőrösi István Zsolt szaktanár (földrajz, testnevelés)
Krizsán Pál szaktanár (történelem, informatika)
Krizsánné Ferenczi Ildikó tanító-angol nyelv oktatása
Lócziné Flórea Edina szaktanár (magyar, ének, erkölcstan)
Ludvig Elvira tanító
Lukács Anna német nemzetiségi tanító
Manhertz Györgyné osztálytanító
Margittai-Menges Boglárka szaktanár (német, történelem)
Nagy Andrea tanító
Nagy Katalin Brigitta osztálytanító
Ney-Manhertz Orsolya szaktanár (német)
Nick Anita gyógypedagógus
Óvári Zsolt osztálytanító
Óváriné Fehérváry Katalin Mária tanító
Ősi Edina gyógypedagógus
Peller Jánosné osztálytanító,szaktanár (informatika)
Richolmné Orbán Tímea szaktanár (német)
Rittling Adrienn német nemzetiségi tanító
Ságiné Sebők Magdolna igazgatóhelyettes (magyar,orosz,német)
Simon Zoltán szaktanár (történelem, testnevelés)
Simonné Gáspár Ildikó szaktanár (magyar,testnevelés)
Szaló Judit szaktanár (magyar, történelem)
Szalóné Bakonyi Judit szaktanár (magyar)
Szarvasné Körmendi Katalin osztálytanító
Szász Attila szaktanár (biológia, testnevelés)
Szauter-Császár Zsófia német nemzetiségi tanító (gyes)
Szax Edina Beáta német nemzetiségi tanító
Szilágyi Ildikó tanító
Szőkéné Doktor Zsuzsanna tanító
Szőreginé Szabó Adrienn szaktanár (angol,német)
Tálasné Kaló Edina tanító
Tatár Mária szaktanár (matematika, fizika)
Tóth Antalné német nemzetiségi tanító, könyvtáros
Törtely Éva osztálytanító, szaktanár (informatika)
Uriné Váradi Ágnes osztálytanító
Vereckeiné Györkei Katalin osztálytanító
Vidor Judit osztálytanító
Vörös Gábor iskolapszichológus
   
   
Horváth Anita fejlesztő pedagógus
Trázer Anikó fejlesztő pedagógus, gyógypedagógus
Tóthné Juhász Ildikó fejlesztő pedagógus (gyes)